SEACOMP s.r.o.

Naše společnost byla založena v roce 1997. Nabízíme softwarové služby orientované na design, vývoj, implementaci a údržbu rozsáhlých informačních systémů (IS) založených na nejmodernějších programovacích technikách a technologiích. Nyní máme více než dvacetileté zkušenosti ve vývoji pro zákazníky z České republiky a patnáct let praxe ve vývoji pro zákazníky jak v Evropě, tak i v Severní a Jižní Americe.

Hlavními oblastmi působnosti je spolupráce na rozsáhlých logistických IS, informační systémy v oblasti zdravotnictví, správy budov, řízení projektů a implementace informačních systémů na míru.

Poskytujeme plnou podporu běžícím instalacím a produkcím. Díky geograficky výhodné pozici České republiky ve střední Evropě můžeme poskytnout podporu zákaznickým projektům v ideálním časovém rámci. V případě nutnosti rychlého řešení jsme připraveni k přímé vzdálené podpoře, vyřešení problému a poskytnout maximální péči 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce.

Projektů

Let na trhu

Podpora

Států

Certifikace

Úspěšně jsme implementovali integrovaný systém obsahující certifikaci systému managementu kvality ISO 9001:2015, certifikaci environmentálního managementu ISO 14001:2015 a certifikaci managementu bezpečnosti informací ISO 27001:2013. Více o certifikátech zde.